10.-12. augustil 2019 Pärnumaal toimuv rahvusvaheline Eesti Naturismi Järvelaager kutsub kokku kõiki naturiste, alasti kehakultuuri austajaid, et panna käima uus Eesti Naturismi kogukond, rahvusvaheline naturismiturism. Järvelaager on puhkus looduses – kus pere ja seltskonnaga aega veeta, uusi sõpru leida ja vastavalt oma huvidele osaleda ühistegevustes. Järvelaagris räägitakse eesti, inglise, vene ja soome keeles.

Täpse asukoha ja info avaldame osalejatele.

PROGRAMM

Kahepäevane (laupäeval 15:00-23:00 ja pühapäeval 09:00-23:00) programm sisaldab vastavalt ilmale ja osalejate huvidele kehamaalinguid, looduskunsti, võrkpalli, petanki, järvesjooksu, veesõidukite võidusõitu, paadi vedamist, seltskonnamänge, tantse, grillimist, saunatamist, lõket…

  • Järvelaager on puhkus ja programmis osalemine on vabatahtlik.
  • Sauna kasutamisel ajalist piirangut ei ole (saunapuud tasuta).
  • Lõkke tegemiseks ja grillimiseks puud, süütevedelik eraldi tasu eest.
  • Veesõidukite kasutamine tasuta.
  • Kehamaalingu värvid ja vahendid, lisatasu eest.
  • Kalapüügivahendite rent eraldi tasu eest.

SAUN

Saun on järve kaldast 10m ja eesruum mahutab ~10 inimest ja leiliruum 5. Olemas kööginurk, wc ja pesemisvõimalus (1 dush). Sauna ees on grillahjud, lõkkeplats ja laud koos istepinkidega. Sauna küttepuud on hinna sees. Sauna kütmisel ajalist ja kordade piirangut ei ole. Sauna kütmine saja kraadini (100 C°) võtab aega tavaliselt pool tundi (30 minutit). Saunapuid kulub 100 C° saamiseks umbes pool korvi.

GRILLIMINE

Iga suvemaja (6) juures on grillid ja grillitarvikud – vardad, restid. Sauna juures on suurem kaanega grill ja suitsuahi. Grillid ja grillitarvikud sisalduvad territooriumi rendi hinnas. Puukott, söekott ja süütevedelik on lisateenustena eraldi tasu eest. NB! Saunapuid grillimiseks kasutada ei või.

LÕKE

Lõkkekohti on 3, millest üks on sauna juures järve kaldal ja ülejäänud 2 on mujal.