Avasime uuendatud Eesti naturismi turismi- ja kogukonnaportaali Naturism.ee, mis on ka elustiili-, turismi-, isiku- ja kogukonnaturundusplatvorm.

Kuna Eesti Naturismi kogukonnamudel ühendab inimesi lisaks huvidele, tegevustele (huviklubid) ka rahvuse/emakeele järgi, siis on veebikeskkonnas toetatud kokku 15 keelt.

Põhikeelteks on inglise ja eesti. Toetatud on kokku 15 keelt: inglise, eesti, vene, soome, läti, leedu, rootsi, saksa, prantsuse, portugali, hispaania, ukraina, itaalia, poola, hollandi. Portaali erinevates keeltes sisustamine sõltub nõudlusest, tõlkimise – toimetamise eelarvest ja meediasisu tootjatest.

Kui varasemalt olid erinevad keeled eraldi veebikeskkondadena ehk siis alamdomeenides (eesti.naturism.ee, estonian.naturism.ee…), siis uuendatud veebikeskkonnas on kõik keeled peadomeenis ehk siis naturism.ee.

Uuendatud on ka menüüd, kategooriaid ja muid sisuelemente. Veebikeskkonna sisu on täielikult uuesti sisestatud. Seadistamine ja sisustamine veel jätkub. Loodame nii koostööpartnerite kui ka kogukonnaliikmetega portaali valmis saada käesoleva aasta oktoobris – kui algab järgmise aasta turismiplaanide tegemine.

Rahvusvaheline veebikeskkond Naturism.ee on üks esmaseid Eesti naturismi teabe- ja turunduskanalitest, nii eesti- kui ka välismaalastele üle kogu maailma.

Eesti naturismi turismi- ja kogukonnaportaali Naturism.ee omanik, operaator on isiku- ja elustiiliturundusettevõte Lifestyles Marketing OÜ ja peatoimetaja on Don Simon Tompel.