Eesti Naturism

Turismi- ja kogukonnaportaal

Kategooria Teenus

Eesti naturismi turismi- ja kogukonnaportaal Naturism.ee uuenes

Avasime uuendatud Eesti naturismi turismi- ja kogukonnaportaali Naturism.ee, mis on ka elustiili-, turismi-, isiku- ja kogukonnaturundusplatvorm. Kuna Eesti Naturismi kogukonnamudel ühendab inimesi lisaks huvidele, tegevustele (huviklubid) ka rahvuse/emakeele järgi, siis on veebikeskkonnas toetatud kokku 15 keelt. Põhikeelteks on inglise ja… Jätka lugemist →

Naturism.ee ei ole veel valmis. Artiklid, pildid, videod ja koostööettepanekud on oodatud.

Rahvusvaheline veebikeskkond Naturism.ee on üks esmaseid Eesti naturismi teabe- ja turunduskanalitest, nii eesti- kui ka välismaalastele üle kogu maailma.

Eesti naturismiks peame ükskõik millisest rahvusest naturistide elustiili, harrastust, reisikogemust Eestimaa territooriumil.

Eesti naturismikorralduse brändi Eesti Naturism veebikeskonna Naturism.ee peamiseks eesmärgiks on naturismi populariseerimine, naturismiga seotud isikute, võimaluste tutvustamine, kogukonna liikmeskonna kasvatamine, sõprus- ja koostöösuhete edendamine.

Portaali põhikeeled on inglise ja eesti. Kokku on portaalis 15 keelt: inglise, eesti, vene, soome, läti, leedu, rootsi, saksa, prantsuse, portugali, hispaania, ukraina, itaalia, poola, hollandi. Erinevates keeltes sisu sõltub nõudlusest, artiklite, piltide, videote tootjatest ja toimetamise, tõlkimise eelarvest.

Kogukonnaportaali sisu loovad toimetajad, kogukonna liikmed ja naturistidele teenust pakkuvad ettevõtted. Oodatud on ka Eestit külastavate turistide artiklid, pildid, videod oma naturismikogemusest Eestis.

Portaali peamiseks sisuks on naturismiinfo, artiklid, intervjuud, ülevaated, tutvustused, reportaažid, kasulikud nõuanded ja viited.

Eesti Naturismi kogukonnaportaal on ka isikuturunduskeskkond – milles saavad end teha nähtavaks ka need persoonid, kes soovivad end tutvustada laiemale ringile, olgu siis eesmärgiks uute tuttavate, sõprade, koostööpartnerite ja/või klientide leidmine.

Portaali sisu kättesaadavus sõltub sellest, kellele see meediamaterjal on suunatud ehk siis kuidas materjali esitaja on selle määranud: avalik / portaali liikmetele / kogukonnaliikmetele.

Eesti Naturismi kogukonnaga saavad liituda kõik, kellel on naturisti identiteet (Naturism-ID) ja seotus Eestiga.

Hetkel asub Naturism.ee arendusserveris ja kui see ei ole ajutiselt koormuse tõttu kättesaadav, siis proovige mõne aja pärast uuesti.

Eesti Naturismi kogukonnaportaali TOP-15 keelt

Eesti Naturismi kogukonnaportaali põhikeeled on eesti ja inglise. Valmidus on olemas ka teistele keeltele. Eesti Naturismi kogukonnaportaali 15 keelt on valikus seetõttu, et nii välismaalased kui ka Eestis elavad inimesed, kelle emakeel pole eesti ja inglise, saaksid mugavamalt lugeda ja… Jätka lugemist →

13 põhjust, miks naturismi arendada

Naturism parandab maailma Põhjamaad vajavad üleriigilist naturismikorraldust Turundus vajab professionaalset teostust Naturismikäsitlus ja turundus vajavad parandamist Kogukonnamudelid vajavad kaasajastamist Naturismiteadlikkus vajab parandamist Naturismikogukonnad ei arenda naturismivõimalusi Naturiste on tuhandeid kordi rohkem kui… Naturistid vajavad võimalustest paremat ülevaadet Rahvusvaheline koostöö vajab… Jätka lugemist →

Naturismi arendamise plaan

Minu nimi on Don Simon Tompel ja alustan käesolevast aastast (2019) oma elustiili- ja isikuturundusettevõttega Lifestyles Marketing OÜ rahvusvahelise naturismi ja naturismiturismi arendamist, seda nii Eestis, Soomes kui ka ülemaailmselt. Miks see teema on minu jaoks oluline? Alustan uut eluperioodi,… Jätka lugemist →

© Naturism.ee & Lifestyles Marketing & Developer D.S.T.

Üles ↑

Skip to content