Eesti Naturismi asutaja, eestvedaja Don Simon Tompel on eestlasest visionäär, koostöö- ja turunduslahenduste looja, arendaja, tarkvaraarhitekt, loodusega kooskõlas elustiili, rahvusvahelise naturismi, alasti puhkuse promootor, turundaja ja sotsiaalvõrgustiku veebikeskkonna Naturism.Network, turismiportaali Naturist.Holiday asutaja, arendaja. Ta on korraldanud 7 aasta lõikes rohkem kui 170 üritust. Lisaks on ta ka identiteediteenuse RealiD.World asutaja, arendaja, mille üheks teenuseks on ka Naturism-ID.

Lisaks on ta ka ülemaailmse naturismiturunduse portaali ja koostöövõrgustiku Naturism.Marketing algataks, eestvedajaks.

Missioon

Oma isikuomadusi, teadmisi, kogemusi rakendab ta elutervema ühiskonna ja sünergia edendamiseks ning peamiselt innovatsiooni, tootearenduse, teabe-, koostöö- ja turunduslahenduste loomiseks, mis võimaldavad laiema ringi inimestel, kodanikeühendustel, ettevõtetel saada ja jagada neid huvitavat informatsiooni, teha iseend ja oma võimalusi nähtavamaks, leida nii sõpru, koostööpartnereid kui ka kliente ja osaleda erinevates koostööprojektides. Lisaks tegutseb selle nimel, et inimestel oleks parem elukvaliteet, rohkem positiivsemaid mõtteid, emotsioone ja turvalisem ühiskond.

Hobid

Kõige suuremaks hobiks ajalises arvestuses on lugemine ja teabematerjalide kogumine, milleks on näiteks erinevate valdkondade oskusteave, õppematerjalid, käsiraamatud, arengukavad, uuringud, üliõpilaste lõputööd, seadused… See info on kasulik ka ideede genereerimiseks ja vormistamiseks.

Ajutööd tasakaalustab seltskondlike ühistegevustega, massaaži tegemisega, aianduse, heina/muru niitmise ja füüsiliste treeningutega spordiklubis.

Huvid

Huvide nimekiri on pikk aga olulisemad nendest on näiteks sotsiaalne ettevõtlus, ühiskonnateadus, psühholoogia, psühhograafia, tehisintellekt, masinõpe, andmeteadus, arhitektuur, väikemajad, nutikas mööbel, “off-grid” lahendused, iseseisev linn, tark asula, loodusega kooskõlas elustiil, maaelu, universaalne disain, ligipääsetavus ja erinevad elustiilid, elukutsed, inimesed.

Loe ka: